اگر به نظر هیچ کی فک نکنم اصلا!

فردا فقط تمرین این هست که تمرین کن اگه ادمی بودم که به نظر بقیه اصلا فکر و توجه نمی کردی و فقط خودت باشی و خودت . و فکرای دیگران رو فکر نکنی اونوخ چه شکلی خواهی بود. هاااااااااااااااان گلی؟

/ 2 نظر / 36 بازدید
سلام جودی أبود!

اگه قرار باشه به نظرات هیچ کی فک نکنیم ، میشیم مثل دو تا گوساله مون! فقط به فکر شکمشونه ! اگه به یکی شون غدا بدی و اون یکی را گشنه بذاری، نمیگه بیا از غذای منو باهم بخوریم. مثال بی ربطی زدم، نه؟

نمايشگاه هاست www.hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس ---------------------------------------------------- يک سايت جديد براي اپلود فايل ها و عکس ها بدون محدوديت مي توانيد عضوش بشين و تا يک ترا بايت فضاي رايگان داشته با شيد تازه در ازاي دانلود هر فايلتون هم و يا معرفي زير گروه که عضو ويزه سايت شوند پول در بيارين و تا روزانه 20 دلار در امد داشته باشين .... براي دانلود از لينک هاتون لينک مستقيم تو وبلاگتون بزاريد و کلي امکانات ديگه دوست داشتين حتما به ما سر بزنيد updap.com با تشکر[گل] [گل]